necom

necom
Movie Buff - 233 Film Ratings
Member Since: 07 Sep 2006
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 32% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 14 Aug 2007
55 23% Bride of Chucky (1998) - Rated 14 Aug 2007
80 83% 28 Days Later (2002) - Rated 14 Aug 2007
50 15% Jeepers Creepers 2 (2003) - Rated 14 Aug 2007
85 93% Cowboy Bebop: The Movie (2001) - Rated 14 Aug 2007
90 98% FLCL (2000) - Rated 14 Aug 2007
90 98% Godzilla: Final Wars (2004) - Rated 14 Aug 2007
70 53% Ghostbusters II (1989) - Rated 14 Aug 2007
60 32% Saw (2004) - Rated 14 Aug 2007
60 32% The Last Samurai (2003) - Rated 14 Aug 2007