nedvemil

nedvemil
Movie Buff - 264 Film Ratings
Member Since: 02 Sep 2017
Location: Czech Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 45% [Rec] (2007) - Rated 02 Sep 2017
75 74% Papillon (1973) - Rated 02 Sep 2017
65 45% Cop Land (1997) - Rated 02 Sep 2017
75 74% Big (1988) - Rated 02 Sep 2017
75 74% The Devil's Advocate (1997) - Rated 02 Sep 2017
60 28% Kindergarten Cop (1990) - Rated 02 Sep 2017
60 28% The Witch (2016) - Rated 02 Sep 2017
75 74% WarGames (1983) - Rated 02 Sep 2017
40 7% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 02 Sep 2017
90 96% Elf (2003) - Rated 02 Sep 2017