nefkaar

nefkaar
Flick Fan - 95 Film Ratings
Member Since: 09 Jun 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 7% A Ghost Story (2017) - Rated 22 Nov 2019
100 95% Breaking Bad (2008) - Rated 16 Nov 2016
95 63% The Man Who Wasn't There (2001) - Rated 16 Nov 2016
70 4% Paths of Glory (1957) - Rated 16 Nov 2016
98 85% Donnie Darko (2001) - Rated 16 Nov 2016
100 95% Friends (1994) - Rated 16 Nov 2016
99 90% Seinfeld (1989) - Rated 16 Nov 2016
95 63% Black Mirror (2011) - Rated 16 Nov 2016
90 39% Head-On (2004) - Rated 16 Nov 2016
85 23% Good Bye Lenin! (2003) - Rated 16 Nov 2016