Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
negahj

Flick Fan - 17 Film Ratings

Member Since: May 28, 2020

more Recent Ratings
67% Yesterday (2019) - Jun 09, 2020
67% Inside Llewyn Davis (2013) - May 28, 2020
67% Honey Boy (2019) - May 28, 2020
23% Glass (2019) - May 28, 2020
23% Big Time Adolescence (2019) - May 28, 2020
47% The Irishman (2019) - May 28, 2020
47% Uncut Gems (2019) - May 28, 2020
67% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - May 28, 2020
23% Joker (2019) - May 28, 2020
91% 1917 (2019) - May 28, 2020