Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
neggyneg

Flick Fan - 18 Film Ratings

Member Since: May 23, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out neggyneg's...
70 47% House of Cards (2013) - May 23, 2020
2% Recep Ivedik (2008) - May 23, 2020
75 61% The Disaster Artist (2017) - May 23, 2020
50 11% The Room (2003) - May 23, 2020
80 69% Broadchurch (2013) - May 23, 2020
95 80% The Fountain (2006) - May 23, 2020
100 94% The Sopranos (1999) - May 23, 2020
100 94% The Leftovers (2014) - May 23, 2020
50 11% Munich (2005) - May 23, 2020
65 33% Stranger Than Fiction (2006) - May 23, 2020