negoey

negoey
Movie Buff - 213 Film Ratings
Member Since: 01 Jul 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 44% The Lives of Others (2006) - Rated 11 Jul 2017
75 28% Chinese Puzzle (2013) - Rated 11 Jul 2017
85 59% Gone Girl (2014) - Rated 11 Jul 2017
75 28% Birdman (2014) - Rated 11 Jul 2017
80 44% Eat Pray Love (2010) - Rated 11 Jul 2017
85 59% Shutter Island (2010) - Rated 11 Jul 2017
45 0% Warcraft (2016) - Rated 11 Jul 2017
75 28% Everything Is Illuminated (2005) - Rated 11 Jul 2017
85 59% Men & Chicken (2015) - Rated 11 Jul 2017
75 28% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 11 Jul 2017