Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
negoycia

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 17, 2021

Location: Colombia

more Recent Ratings
Check out negoycia's...
99 95% All About Eve (1950) - Jan 23, 2021
85 85% The Man in the Iron Mask (1998) - Jan 23, 2021
75 55% Matilda (1996) - Jan 23, 2021
30 5% Scary Movie (2000) - Jan 23, 2021
75 55% The Ring (2002) - Jan 23, 2021
70 35% Match Point (2005) - Jan 23, 2021
80 75% Les Misérables (2012) - Jan 23, 2021
75 55% Braveheart (1995) - Jan 23, 2021
60 20% The King's Speech (2010) - Jan 23, 2021
60 20% WALL·E (2008) - Jan 23, 2021