neil

neil
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 15 May 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 48% Multiplicity (1996) - Rated 05 Jun 2016
86 44% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 05 Jun 2016
95 91% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 05 Jun 2016
93 79% Good Night, and Good Luck (2005) - Rated 05 Jun 2016
91 67% 50 First Dates (2004) - Rated 05 Jun 2016
88 51% Kindergarten Cop (1990) - Rated 05 Jun 2016
70 9% Titanic (1997) - Rated 05 Jun 2016
85 36% Hugo (2011) - Rated 05 Jun 2016
83 28% Birdman (2014) - Rated 15 May 2016
93 79% My Dinner with Andre (1981) - Rated 15 May 2016