neil121

neil121
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 14 Aug 2018
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 15% Backcountry (2015) - Rated 14 Aug 2018
91 35% Unforgiven (1992) - Rated 14 Aug 2018
96 55% Taxi Driver (1976) - Rated 14 Aug 2018
100 80% Southern Comfort (1981) - Rated 14 Aug 2018
89 25% Red Dawn (1984) - Rated 14 Aug 2018
100 80% Ravenous (1999) - Rated 14 Aug 2018
100 80% First Blood (1982) - Rated 14 Aug 2018
95 45% Platoon (1986) - Rated 14 Aug 2018
100 80% Apocalypse Now (1979) - Rated 14 Aug 2018
5% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 14 Aug 2018