neil24

neil24
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 09 Mar 2020
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 54% The Good Liar (2019) - Rated 23 Sep 2020
40 0% The Killing of a Sacred Deer (2017) - Rated 16 Sep 2020
83 76% Apollo 11 (2019) - Rated 19 Aug 2020
55 8% Hereditary (2018) - Rated 19 Aug 2020
68 22% Palm Springs (2020) - Rated 18 Jul 2020
53 5% The Lovebirds (2020) - Rated 30 May 2020
81 72% Rush (2013) - Rated 23 May 2020
78 54% The Gentlemen (2020) - Rated 05 May 2020
71 32% Bikram: Yogi, Guru, Predator (2019) - Rated 22 Apr 2020
67 19% Ronnie Coleman: The King (2018) - Rated 22 Apr 2020