neinei

neinei
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 09 Sep 2018
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 95% Isle of Dogs (2018) - Rated 09 Sep 2018
76 54% Logan (2017) - Rated 09 Sep 2018
57 12% Shrek 2 (2004) - Rated 09 Sep 2018
80 75% Seven Samurai (1954) - Rated 09 Sep 2018
55 4% Shrek the Third (2007) - Rated 09 Sep 2018
77 62% Schindler's List (1993) - Rated 09 Sep 2018
70 41% Coming to America (1988) - Rated 09 Sep 2018
65 25% The Butterfly Effect (2004) - Rated 09 Sep 2018
65 25% The Incredibles (2004) - Rated 09 Sep 2018
70 41% Hercules (1997) - Rated 09 Sep 2018