neldavtyan

neldavtyan
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 20 Jun 2016
Location: Armenia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 74% Brooklyn (2015) - Rated 20 Aug 2016
90 53% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 20 Aug 2016
90 53% Lost in Translation (2003) - Rated 20 Aug 2016
76 8% American Beauty (1999) - Rated 05 Jul 2016
90 53% Parental Guidance (2012) - Rated 29 Jun 2016
94 81% Testament of Youth (2015) - Rated 29 Jun 2016
90 53% (500) Days of Summer (2009) - Rated 23 Jun 2016
89 42% Letters to Juliet (2010) - Rated 23 Jun 2016
90 53% Life as We Know It (2010) - Rated 23 Jun 2016
88 38% In Your Eyes (2014) - Rated 23 Jun 2016