nellaboo

nellaboo
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 21 Aug 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 41% The Book of Eli (2010) - Rated 21 Aug 2020
100 74% The King's Speech (2010) - Rated 21 Aug 2020
95 41% The Number 23 (2007) - Rated 21 Aug 2020
100 74% American Sniper (2014) - Rated 21 Aug 2020
95 41% Shooter (2007) - Rated 21 Aug 2020
90 24% Rush (2013) - Rated 21 Aug 2020
100 74% 12 Strong (2018) - Rated 21 Aug 2020
100 74% Bohemian Rhapsody (2018) - Rated 21 Aug 2020
100 74% The Chosen (2017) - Rated 21 Aug 2020
90 24% Creed (2015) - Rated 21 Aug 2020