nellca

nellca
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 28 Jun 2017
Location: South Africa
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 76% Pulp Fiction (1994) - Rated 28 Jun 2017
95 76% Reservoir Dogs (1992) - Rated 28 Jun 2017
95 76% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 28 Jun 2017
95 76% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 28 Jun 2017
95 76% The Truman Show (1998) - Rated 28 Jun 2017
95 76% Fargo (2014) - Rated 28 Jun 2017
95 76% Fargo (1996) - Rated 28 Jun 2017
85 28% Torch Song Trilogy (1988) - Rated 28 Jun 2017
65 2% Up (2009) - Rated 28 Jun 2017
95 76% The Big Lebowski (1998) - Rated 28 Jun 2017