nenfjrnkjan

nenfjrnkjan
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 06 Jun 2022
Location: X, X, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 50% Candyman (2021) - Rated 06 Jun 2022
86 58% The Imitation Game (2014) - Rated 06 Jun 2022
89 80% An Education (2009) - Rated 06 Jun 2022
79 37% The Invention of Lying (2009) - Rated 06 Jun 2022
88 73% Maid (2021) - Rated 06 Jun 2022
60 13% Fifty Shades of Grey (2015) - Rated 06 Jun 2022
84 43% The French Dispatch (2021) - Rated 06 Jun 2022
45 8% Eat Pray Love (2010) - Rated 06 Jun 2022
84 43% Just Mercy (2019) - Rated 06 Jun 2022
60 13% Grown Ups (2010) - Rated 06 Jun 2022