neno

neno
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 04 May 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 75% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 05 May 2020
45 21% The Flash (2014) - Rated 05 May 2020
55 75% Altered Carbon (2018) - Rated 05 May 2020
35 6% Anon (2018) - Rated 05 May 2020
45 21% The 100 (2014) - Rated 05 May 2020
50 46% A Quiet Place (2018) - Rated 05 May 2020
50 46% Thor (2011) - Rated 04 May 2020
65 93% Transformers (2007) - Rated 04 May 2020
55 75% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 04 May 2020
50 46% Man of Steel (2013) - Rated 04 May 2020