Neosalvator

neosalvator
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 29 Jun 2019
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: love being geek, hate last jedi and bvs fans.

more Recent Ratings

85 38% Zodiac (2007) - Rated 18 Apr 2020
60 3% The Platform (2019) - Rated 01 Apr 2020
90 57% Gone Girl (2014) - Rated 28 Mar 2020
95 76% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Rated 21 Mar 2020
80 19% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 18 Mar 2020
95 76% The Dark Knight (2008) - Rated 18 Mar 2020
85 38% Batman Begins (2005) - Rated 18 Mar 2020
100 92% Ghost in the Shell (1995) - Rated 15 Mar 2020
90 57% Akira (1988) - Rated 14 Mar 2020
80 19% The Social Network (2010) - Rated 10 Mar 2020