nerdist

nerdist
Movie Buff - 132 Film Ratings
Member Since: 10 Aug 2012
Location: Orangeville, Canada , Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 85% Spider-Man (2002) - Rated 10 Aug 2012
75 51% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 10 Aug 2012
80 78% Aladdin (1992) - Rated 10 Aug 2012
100 99% The Dark Knight (2008) - Rated 10 Aug 2012
50 9% The Ring (2002) - Rated 10 Aug 2012
70 37% Walk the Line (2005) - Rated 10 Aug 2012
79 72% The Emperor's New Groove (2000) - Rated 10 Aug 2012
77 61% Jackass 3-D (2010) - Rated 10 Aug 2012
67 26% The Addams Family (1991) - Rated 10 Aug 2012
40 6% The Da Vinci Code (2006) - Rated 10 Aug 2012