nerin

nerin
Movie Buff - 322 Film Ratings
Member Since: 05 Dec 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 29% Across the Universe (2007) - Rated 06 Dec 2008
75 29% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 06 Dec 2008
77 39% Zoolander (2001) - Rated 06 Dec 2008
83 68% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 06 Dec 2008
65 11% Be Cool (2005) - Rated 06 Dec 2008
70 17% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 06 Dec 2008
75 29% The Mummy (1999) - Rated 06 Dec 2008
65 11% Minority Report (2002) - Rated 06 Dec 2008
79 49% Pride & Prejudice (2005) - Rated 06 Dec 2008
85 82% Sideways (2004) - Rated 06 Dec 2008