neringa

neringa
Movie Buff - 128 Film Ratings
Member Since: 01 Mar 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 17% Jumper (2008) - Rated 01 Mar 2013
40 5% House of Wax (2005) - Rated 01 Mar 2013
0% Saw (2004) - Rated 01 Mar 2013
85 53% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 01 Mar 2013
85 53% The Prestige (2006) - Rated 01 Mar 2013
80 40% Insomnia (2002) - Rated 01 Mar 2013
88 67% Crank (2006) - Rated 01 Mar 2013
86 59% Domino (2005) - Rated 01 Mar 2013
90 78% The Bourne Identity (2002) - Rated 01 Mar 2013
80 40% Django Unchained (2012) - Rated 01 Mar 2013