neuczarny

neuczarny
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 24 Dec 2017
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

45 17% Stranger Things (2016) - Rated 24 Dec 2017
85 65% Boss (2011) - Rated 24 Dec 2017
95 92% The Wire (2002) - Rated 24 Dec 2017
90 79% Breaking Bad (2008) - Rated 24 Dec 2017
85 65% Sicario (2015) - Rated 24 Dec 2017
85 65% Arrival (2016) - Rated 24 Dec 2017
50 20% Batman Begins (2005) - Rated 24 Dec 2017
90 79% The Dark Knight (2008) - Rated 24 Dec 2017
90 79% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 24 Dec 2017
80 53% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 24 Dec 2017