neva

neva
Movie Buff - 132 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 84% Babam Ve Oglum (2005) - Rated 16 Mar 2013
80 37% Born on the Fourth of July (1989) - Rated 16 Mar 2013
87 68% The Terminal (2004) - Rated 16 Mar 2013
80 37% The Truman Show (1998) - Rated 16 Mar 2013
83 45% Tangled (2010) - Rated 16 Mar 2013
83 45% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 16 Mar 2013
90 79% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 16 Mar 2013
50 7% Click (2006) - Rated 16 Mar 2013
70 20% Aeon Flux (2005) - Rated 16 Mar 2013
83 45% My Blueberry Nights (2007) - Rated 16 Mar 2013