nevv

nevv
Movie Buff - 207 Film Ratings
Member Since: 02 May 2019
Location: Malta
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55% The Pianist (2002) - Rated 03 May 2019
85% 12 Angry Men (1957) - Rated 03 May 2019
55% The Prestige (2006) - Rated 03 May 2019
85% Avatar (2009) - Rated 03 May 2019
9% Memento (2001) - Rated 03 May 2019
26% Ted (2012) - Rated 03 May 2019
55% The Karate Kid (1984) - Rated 03 May 2019
2% Oldboy (2013) - Rated 03 May 2019
55% The Circle (2017) - Rated 03 May 2019
26% City of God (2002) - Rated 03 May 2019