newyork

newyork
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2018
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Breathless (1960) - Rated 22 Apr 2018
90 Walk Hard: The Dewey Cox Story (2007) - Rated 22 Apr 2018
100 13 Going on 30 (2004) - Rated 22 Apr 2018
100 L.A. Confidential (1997) - Rated 22 Apr 2018
100 Talk to Her (2002) - Rated 22 Apr 2018
90 Tropic Thunder (2008) - Rated 22 Apr 2018
100 The Others (2001) - Rated 22 Apr 2018
100 The Wedding Singer (1998) - Rated 22 Apr 2018
100 Boogie Nights (1997) - Rated 22 Apr 2018
100 Scream (1996) - Rated 22 Apr 2018