nfactor13

nfactor13
Flick Fan - 76 Film Ratings
Member Since: 04 Feb 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 83% The Bourne Identity (2002) - Rated 16 Feb 2014
90 50% The Dark Knight (2008) - Rated 15 Feb 2014
70 14% Sin City (2005) - Rated 15 Feb 2014
60 10% The Waterboy (1998) - Rated 15 Feb 2014
100 83% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 14 Feb 2014
80 24% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 14 Feb 2014
70 14% Rush Hour (1998) - Rated 14 Feb 2014
100 83% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 11 Feb 2014
40 4% I, Robot (2004) - Rated 11 Feb 2014
100 83% A Night at the Roxbury (1998) - Rated 11 Feb 2014