Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
nflguy

Flick Fan - 88 Film Ratings

Member Since: Nov 15, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
93 59% The Matrix Reloaded (2003) - Nov 15, 2018
92 57% The Matrix Revolutions (2003) - Nov 15, 2018
89 47% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Nov 15, 2018
100 96% Guardians of the Galaxy (2014) - Nov 15, 2018
94 62% Inglourious Basterds (2009) - Nov 15, 2018
98 85% No Country for Old Men (2007) - Nov 15, 2018
95 69% Shutter Island (2010) - Nov 15, 2018
97 80% The Sixth Sense (1999) - Nov 15, 2018
95 69% V for Vendetta (2006) - Nov 15, 2018
98 85% Casino (1995) - Nov 15, 2018