Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
nghZir

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Oct 7, 2018

more Recent Ratings
4% Escape from New York (1981) - Oct 07, 2018
50 13% Eraserhead (1977) - Oct 07, 2018
100 81% The Matrix (1999) - Oct 07, 2018
85 50% Garfield (2004) - Oct 07, 2018
80 36% Life of Brian (1979) - Oct 07, 2018
80 36% The Martian (2015) - Oct 07, 2018
100 81% The Usual Suspects (1995) - Oct 07, 2018
100 81% 12 Angry Men (1957) - Oct 07, 2018
100 81% My Neighbor Totoro (1988) - Oct 07, 2018
60 22% Fantastic Mr. Fox (2009) - Oct 07, 2018