Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
nhurtadob

Flick Fan - 16 Film Ratings

Member Since: Jun 20, 2020

Location: Chile

more Recent Ratings
Check out nhurtadob's...
88 37% Silver Linings Playbook (2012) - Jun 21, 2020
85 12% Darkest Hour (2017) - Jun 21, 2020
87 25% Kingsman: The Secret Service (2015) - Jun 21, 2020
89 46% 1917 (2019) - Jun 21, 2020
91 59% Whiplash (2014) - Jun 21, 2020
92 68% The Grand Budapest Hotel (2014) - Jun 20, 2020
88 37% Blood Diamond (2006) - Jun 20, 2020
92 68% The Wolf of Wall Street (2013) - Jun 20, 2020
94 81% The Pianist (2002) - Jun 20, 2020
85 12% What's Eating Gilbert Grape (1993) - Jun 20, 2020