niallmcw

niallmcw
Movie Buff - 454 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2013
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 95% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 16 Feb 2014
90 90% Her (2013) - Rated 16 Feb 2014
77 56% Bottle Rocket (1996) - Rated 19 Jun 2013
75 52% Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 19 Jun 2013
40 16% Seven Pounds (2008) - Rated 19 Jun 2013
79 61% Source Code (2011) - Rated 19 Jun 2013
84 75% Band of Brothers (2001) - Rated 19 Jun 2013
62 33% Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 19 Jun 2013
83 72% True Romance (1993) - Rated 19 Jun 2013
47 21% The Girl Next Door (2004) - Rated 19 Jun 2013