nice_man

niceman_ii
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 04 Feb 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 54% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 06 Feb 2019
45 37% Mars Attacks! (1996) - Rated 05 Feb 2019
35 23% Click (2006) - Rated 05 Feb 2019
20 11% Dude, Where's My Car? (2000) - Rated 05 Feb 2019
0% The Cat in the Hat (2003) - Rated 05 Feb 2019
0% The Master of Disguise (2002) - Rated 05 Feb 2019
60 54% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 05 Feb 2019
80 86% The Road Warrior (1981) - Rated 05 Feb 2019
55 47% Legally Blonde (2001) - Rated 05 Feb 2019
65 64% Let Me In (2010) - Rated 05 Feb 2019