nicholas

nicholas
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 11 May 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 41% Zoolander (2001) - Rated 11 May 2008
95 91% The Wicker Man (1973) - Rated 11 May 2008
54 37% School of Rock (2003) - Rated 11 May 2008
95 91% City of God (2002) - Rated 11 May 2008
94 83% Brazil (1985) - Rated 11 May 2008
95 91% Full Metal Jacket (1987) - Rated 11 May 2008
64 46% Walk Hard: The Dewey Cox Story (2007) - Rated 11 May 2008
79 63% 49 Up (2005) - Rated 11 May 2008
30 23% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 11 May 2008
20 15% Ong-Bak: The Thai Warrior (2003) - Rated 11 May 2008