nick9826

nick9826
Movie Buff - 126 Film Ratings
Member Since: 13 Jun 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 34% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 01 Apr 2021
93 96% Parasite (2019) - Rated 01 Apr 2021
83 40% The Transporter (2002) - Rated 01 Apr 2021
91 89% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 01 Apr 2021
85 53% The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) - Rated 01 Apr 2021
86 61% Eye in the Sky (2015) - Rated 01 Apr 2021
84 46% 127 Hours (2010) - Rated 01 Apr 2021
87 71% Better Call Saul (2015) - Rated 01 Apr 2021
86 61% Family Guy (1999) - Rated 01 Apr 2021
98 99% The Wire (2002) - Rated 01 Apr 2021