nickcaves

nickcaves
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 08 Mar 2020
Location: Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 71% 1917 (2019) - Rated 08 Mar 2020
79 59% Jojo Rabbit (2019) - Rated 08 Mar 2020
98 96% Cinema Paradiso (1988) - Rated 08 Mar 2020
43 6% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 08 Mar 2020
76 46% Paranormal Activity (2009) - Rated 08 Mar 2020
56 21% The Fountain (2006) - Rated 08 Mar 2020
87 78% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 08 Mar 2020
90 90% The Social Network (2010) - Rated 08 Mar 2020
43 6% Maleficent (2014) - Rated 08 Mar 2020
80 65% Contagion (2011) - Rated 08 Mar 2020