nickisshort

nickisshort
Movie Buff - 426 Film Ratings
Member Since: 18 Dec 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Tall guy

more Recent Ratings

79 43% The Curse of the Were-Rabbit (2005) - Rated 04 Feb 2021
68 10% Empire of the Sun (1987) - Rated 04 Feb 2021
87 82% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 04 Feb 2021
90 90% Tommy Boy (1995) - Rated 04 Feb 2021
80 50% In Bruges (2008) - Rated 04 Feb 2021
83 69% Mulan (1998) - Rated 04 Feb 2021
86 79% Finding Nemo (2003) - Rated 04 Feb 2021
96 98% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 04 Feb 2021
95 98% Avengers: Endgame (2019) - Rated 04 Feb 2021
79 43% Wonder Woman (2017) - Rated 04 Feb 2021