Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
nickj1680

Movie Buff - 153 Film Ratings

Member Since: May 8, 2017

Location: USA

more Recent Ratings
Check out nickj1680's...
34 12% Bulletproof (1996) - May 08, 2019
78 44% Long Shot (2019) - May 04, 2019
3% Serendipity (2001) - Apr 24, 2019
81 46% Shazam! (2019) - Apr 19, 2019
14 5% Mom and Dad Save the World (1992) - Apr 19, 2019
0% Theodore Rex (1995) - Apr 19, 2019
52 23% Road House (1989) - Apr 19, 2019
4% Striptease (1996) - Apr 19, 2019
41 16% Skyscraper (2018) - Apr 19, 2019
48 19% Glass (2019) - Apr 19, 2019