Nicol

nicol
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2013
Location: Adelaide, New South Wales, Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: touch it

more Recent Ratings

81 62% Reservoir Dogs (1992) - Rated 23 Feb 2013
85 74% Melancholia (2011) - Rated 23 Feb 2013
84 68% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 23 Feb 2013
69 34% The Insider (1999) - Rated 23 Feb 2013
50 16% Road Trip (2000) - Rated 23 Feb 2013
40 7% The Others (2001) - Rated 23 Feb 2013
58 28% Waterworld (1995) - Rated 23 Feb 2013
77 50% A Scanner Darkly (2006) - Rated 23 Feb 2013
85 74% Munich (2005) - Rated 23 Feb 2013
80 57% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 23 Feb 2013