nicol6m

nicol6m
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 02 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 75% The Godfather (1972) - Rated 19 Dec 2023
95 95% Marriage Story (2019) - Rated 05 Jan 2020
80 53% Crazy Rich Asians (2018) - Rated 18 Aug 2019
80 53% Deadpool 2 (2018) - Rated 29 May 2018
85 70% Hang the DJ (2017) - Rated 27 Feb 2018
68 31% Before Midnight (2013) - Rated 14 Jan 2018
88 77% The Office (2005) - Rated 27 Dec 2017
81 59% The Edge of Seventeen (2016) - Rated 28 Mar 2017
0% Monkeybone (2001) - Rated 28 Mar 2017
70 34% The Phantom of the Opera (2004) - Rated 28 Mar 2017