nicolambe14

nicolambe14
Film Freak - 823 Film Ratings
Member Since: 04 Dec 2015
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 75% Brutti sporchi e cattivi (1976) - Rated 03 Jan 2024
78 91% The Bear (2022) - Rated 03 Jan 2024
74 80% Princess Mononoke (1997) - Rated 26 Nov 2022
72 75% Spirited Away (2001) - Rated 26 Nov 2022
77 89% Lovesick (2014) - Rated 26 Nov 2022
76 87% Fleabag (2016) - Rated 26 Nov 2022
75 84% Westworld (2016) - Rated 26 Nov 2022
71 70% Joker (2019) - Rated 26 Nov 2022
75 84% Narcos (2015) - Rated 26 Nov 2022
70 65% Get Out (2017) - Rated 26 Nov 2022