nicolasurfe

nicolasurfe
Movie Buff - 240 Film Ratings
Member Since: 25 Dec 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 56% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 21 Feb 2019
72 26% The Name of the Rose (1986) - Rated 21 Feb 2019
70 20% Borg vs. McEnroe (2017) - Rated 29 Jan 2019
85 77% Unbreakable (2000) - Rated 25 Jan 2019
80 56% Split (2017) - Rated 23 Jan 2019
75 34% Bang Boom Bang (1999) - Rated 19 Jan 2019
85 77% A Time for Drunken Horses (2000) - Rated 17 Jan 2019
72 26% Suzanne's Career (1963) - Rated 16 Jan 2019
75 34% The Girl at the Monceau Bakery (1963) - Rated 16 Jan 2019
72 26% Men & Chicken (2015) - Rated 15 Jan 2019