NicolBolas

nicolbolas
Flick Fan - 97 Film Ratings
Member Since: 17 Apr 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 36% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 17 Apr 2021
80 36% The Good Shepherd (2006) - Rated 17 Apr 2021
50 4% Total Recall (2012) - Rated 17 Apr 2021
90 57% The Iron Giant (1999) - Rated 17 Apr 2021
65 12% Alien 3 (1992) - Rated 17 Apr 2021
60 9% Airheads (1994) - Rated 17 Apr 2021
75 23% Kingdom of Heaven (2005) - Rated 17 Apr 2021
80 36% Inglourious Basterds (2009) - Rated 17 Apr 2021
80 36% The Majestic (2001) - Rated 17 Apr 2021
90 57% Training Day (2001) - Rated 17 Apr 2021