nicoolness89

nicoolness89
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2018
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 73% L.A. Confidential (1997) - Rated 29 Dec 2018
85 50% Captain America: Civil War (2016) - Rated 29 Dec 2018
85 50% Krampus (2015) - Rated 29 Dec 2018
90 73% Airplane! (1980) - Rated 29 Dec 2018
87 59% Clue (1985) - Rated 29 Dec 2018
95 90% Black Swan (2010) - Rated 29 Dec 2018
100 97% Fight Club (1999) - Rated 29 Dec 2018
85 50% Gone Baby Gone (2007) - Rated 29 Dec 2018
95 90% Gone Girl (2014) - Rated 29 Dec 2018
70 26% Deadpool 2 (2018) - Rated 29 Dec 2018