nicoquiroga

nicoquiroga
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 03 Apr 2022
Location: Bella Vista, Buenos Aires, Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 80% There Will Be Blood (2007) - Rated 03 Apr 2022
80 30% Licorice Pizza (2021) - Rated 03 Apr 2022
100 80% Magnolia (1999) - Rated 03 Apr 2022
5% Persona (1966) - Rated 03 Apr 2022
95 50% Memories of Murder (2003) - Rated 03 Apr 2022
100 80% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 03 Apr 2022
100 80% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 03 Apr 2022
70 15% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 03 Apr 2022
95 50% Black Swan (2010) - Rated 03 Apr 2022
80 30% Mare of Easttown (2021) - Rated 03 Apr 2022