Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
nicoty

Film Freak - 673 Film Ratings

Member Since: May 15, 2018

Location: UK

Age: 20

Bio: professional weirdo and expert fuckup. voidnoire on reddit and ___ on tastedive.
more Recent Ratings
85 87% The Devil's Backbone (2001) - Jul 11, 2018
70 58% Devil's Playground (2002) - Jun 15, 2018
65 47% Life of Pi (2012) - Jun 14, 2018
75 67% The Big Short (2015) - Jun 14, 2018
75 67% Slumdog Millionaire (2008) - Jun 14, 2018
65 47% Deadpool 2 (2018) - Jun 14, 2018
75 67% The Boy and the Beast (2015) - Jun 14, 2018
75 67% A Silent Voice (2016) - Jun 14, 2018
85 87% The Double (2014) - Jun 12, 2018
45 17% Madagascar: Escape 2 Africa (2008) - Jun 12, 2018