nidreu

nidreu
Cinema Addict - 1085 Film Ratings
Member Since: 11 May 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 66% As Good As It Gets (1997) - Rated 22 May 2014
85 72% Young Torless (1966) - Rated 22 May 2014
82 60% Young Mr. Lincoln (1939) - Rated 22 May 2014
75 39% Written on the Wind (1956) - Rated 22 May 2014
79 48% Weekend (2011) - Rated 22 May 2014
72 33% Walkabout (1971) - Rated 22 May 2014
91 90% The Vanishing (1988) - Rated 22 May 2014
85 72% Umberto D. (1952) - Rated 22 May 2014
81 57% That Obscure Object of Desire (1977) - Rated 22 May 2014
67 20% The Thief of Bagdad (1940) - Rated 22 May 2014