nifwl

nifwl
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 15 Jun 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60% Breaking the Waves (1996) - Rated 23 May 2020
10 95% Melancholia (2011) - Rated 23 May 2020
80% The Favourite (2018) - Rated 23 May 2020
10 95% The House That Jack Built (2018) - Rated 23 May 2020
80% The Road (2009) - Rated 02 Feb 2017
80% Martyrs (2008) - Rated 29 Jan 2017
21% Don't Breathe (2016) - Rated 29 Jan 2017
80% Rectify (2013) - Rated 29 Jan 2017
60% Children of Men (2006) - Rated 29 Jan 2017
39% Enter the Void (2010) - Rated 28 Jan 2017