nightspore

nightspore
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 08 Nov 2008
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 62% Letter from an Unknown Woman (1948) - Rated 08 Nov 2008
97 70% The Mirror (1975) - Rated 08 Nov 2008
80 4% War and Peace (1968) - Rated 08 Nov 2008
91 29% Brief Encounter (1945) - Rated 08 Nov 2008
86 16% Cape Fear (1962) - Rated 08 Nov 2008
92 37% Nosferatu (1922) - Rated 08 Nov 2008
98 83% Berlin Alexanderplatz (1980) - Rated 08 Nov 2008
95 54% Heimat: A Chronicle of Germany (1984) - Rated 08 Nov 2008
86 16% Alien (1979) - Rated 08 Nov 2008
99 95% Stalker (1979) - Rated 08 Nov 2008