nihalcansu

nihalcansu
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 23 May 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 20% Million Dollar Baby (2004) - Rated 24 May 2012
85 45% The Dark Knight (2008) - Rated 24 May 2012
75 29% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 24 May 2012
95 71% The Bucket List (2007) - Rated 24 May 2012
99 90% Life Is Beautiful (1997) - Rated 24 May 2012
100 99% Into the Wild (2007) - Rated 24 May 2012
95 71% Sherlock Holmes (2009) - Rated 24 May 2012
95 71% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 24 May 2012
85 45% The Shining (1980) - Rated 23 May 2012
90 56% In July (2000) - Rated 23 May 2012