We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
nikan

Flick Fan - 76 Film Ratings

Member Since: May 27, 2021

Location: Iran

more Recent Ratings
75 38% Phoenix (2014) - Jun 04, 2021
95 87% The Best Years of Our Lives (1946) - Jun 04, 2021
85 57% Charade (1963) - Jun 04, 2021
65 23% The Firm (1993) - Jun 04, 2021
75 38% Full Metal Jacket (1987) - Jun 04, 2021
95 87% Aguirre: The Wrath of God (1972) - Jun 04, 2021
85 57% Blood Simple (1984) - Jun 04, 2021
90 75% Before Sunrise (1995) - Jun 04, 2021
95 87% Once (2007) - Jun 04, 2021
20 1% Aeon Flux (2005) - Jun 04, 2021