nikkole

nikkole
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 30 Sep 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: MA in Film and Television. Cinephile.

more Recent Ratings

88 40% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 30 Sep 2012
74 11% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 30 Sep 2012
100 93% Back to the Future (1985) - Rated 30 Sep 2012
93 66% History of the World: Part I (1981) - Rated 30 Sep 2012
90 55% Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Rated 30 Sep 2012
89 47% The Little Mermaid (1989) - Rated 30 Sep 2012
94 68% Back to the Future Part II (1989) - Rated 30 Sep 2012
93 66% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 30 Sep 2012
89 47% Good Morning, Vietnam (1987) - Rated 30 Sep 2012
88 40% Grease (1978) - Rated 30 Sep 2012