nikolas

nikolas
Film Freak - 503 Film Ratings
Member Since: 13 Jun 2013
Location: Burlington, Canada, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 71% Vertigo (1958) - Rated 14 Jun 2013
70 3% Spawn (1997) - Rated 14 Jun 2013
90 71% My Cousin Vinny (1992) - Rated 14 Jun 2013
70 3% Alien: Resurrection (1997) - Rated 14 Jun 2013
85 41% The Simpsons Movie (2007) - Rated 14 Jun 2013
85 41% Star Trek: Generations (1994) - Rated 14 Jun 2013
90 71% Almost Famous (2000) - Rated 14 Jun 2013
85 41% Mystery Men (1999) - Rated 14 Jun 2013
90 71% Big (1988) - Rated 14 Jun 2013
90 71% Clue (1985) - Rated 14 Jun 2013